Verseny eredmények 2010-2011-es tanév

Verseny eredmények
2010-2011-es tanév

Alsó tagozat:
Szent István Tanulmányi Verseny Tiszajenő
Mesemondás
2. o     Ézsiás Rebeka Mónika     3. helyezés
           Behány Ágnes                6. helyezés


Városi Mesemondó Verseny


2. o    Ézsiás Rebeka Mónika     5. helyezés


Iskolai Mesemondó Verseny
2. o     Ézsiás Rebeka Mónika     3. helyezés
           Behány Ágnes                4. helyezés
Felkészítő tanár: Vincze Sándorné


Szűts József Terület Szavalóverseny Lakitelek


3. o    Orbán Annamária Adél    különdíjas


Szent István Tanulmányi Verseny Tiszajenő
Mesemondás
3. o    Tamás Richárd               5. helyezés
         Orbán Annamária Adél    6. helyezés
         Bőszény Alexandra        10. helyezés
Iskolai Népdaléneklő Verseny


3. o    Lovas Cintia Kiara        3. helyezés
Felkészítő tanár: Döme Tünde

Felső tagozat
Matematika
Mozaik internetes verseny
Fazekas Éva    5. o        Czakó Vencel 6. o
Kasa Zsuzsanna 5. o      Verebélyi Gyula 6. o
Mondok Alex 5. o           Varga Fanni 7. o
Szóláth Krisztián 5. o     Fazekas József 7. o
Csicsa Noémi 5. o          Dajka Sándor 7. o
Bőszény Péter 6. o         Törőcsik Gábor 7. o
Tóth Alexandra 6. o         Czakó Alicia 8. o
    
Bendegúz levelezős Verseny
Matematika
Fazekas Éva  5. o        Arany fokozat
Nagy Vivien  5. o          Arany fokozat
Fazekas József  7. o    Ezüst fokozat
Dajka Sándor 7. o        Arany fokozat


Szent István Tanulmányi Verseny Tiszajenő
5.o    Mondok Alex Krisztián    8. helyezés
         Törőcsik Tibor               12. helyezés
6.o    Verebélyi Gyula             14. helyezés
         Tóth Alexandra              16. helyezés
7.o    Csóti Christopher            2. helyezés
         Fazekas József              9. helyezés


Tiszavárkonyi” Számoljunk együtt” Tanulmányi Verseny
Matematika
5.o     „Matek Manók” csapat     1. helyezés
    Törőcsik Tibor, Fazekas Éva, Mondok Alex Krisztián, Csicsa Noémi Brigitta
     Felkészítő tanár: van der Slot-Tömöri Katalin

Történelem
SAVARIA Országos történelem verseny
Iskolai forduló december 14.
Törőcsik Gábor    3. helyezés
Fazekas József   4. helyezés
Csizmadia Réka  5. helyezés
Czakó Alicia       6. helyezés
Tóth Melinda       7. helyezés
Soós Alexandra   8. helyezés
Szilágyi Attila      9. helyezés


Szépművészeti Múzeum Antik Gyűjteménye
Levelezős verseny 5-7.o és 8-10.o
Résztvevő csapatok:

          Lovas Dominik                   Varga Fanni
          Czakó Vencel Norbert         Tamás Gábor
          Soós Judit                          Soós Alexandra
          Pencz Zsolt                        Dudus Krisztina
          Tóth Alexandra                   Bagi Richard
          Verebélyi Gyula                  Hajnali Dávid
           Dajka Sándor                     Fazekas József
       
    8. o    Czakó Alicia
             Tóth Melinda
             Csizmadia Réka
Középmezőnyben végeztek.


Szent István Tanulmányi Verseny Tiszajenő


Csapat: Kása Zsuzsanna, Tóth Márk, Tóth Krisztián         13. helyezés
Felkészítő tanár: Vargáné Szabó Zsuzsanna


Rajz
Városi aszfalt rajzverseny
5. o     Törőcsik Tibor                 4. helyezés
Felkészítő tanár: Döme Tünde

Magyar nyelv és Irodalom
Színjátszás
Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Fesztivál

„ Pöttöm színház”         Bronz minősítés


Vásárhely Pál Általános Iskola Városi Színjátszó Fesztivál Kecskemét
„ Pöttöm színház”


Vers, mesemondás
V. Dél- Alföldi Regionális Monda és Mesemondó Verseny Kecel
5.-6. o        Fazekas Éva
                 Verebélyi Gyula     10. helyezés
7. o            Tamás Gábor         3.helyezés


Szűts József Terület Szavalóverseny Lakitelek
5. o        Tóth Martin Márk
              Fazekas Éva
              Tamás Gábor         Különdíjas


Szent István Tanulmányi Verseny Tiszajenő
Versmondás
5.-6. o        Fazekas Éva        4. helyezett
                 Tóth Martin Márk    11. helyezett
7.-8. o        Tamás Gábor        3. helyezett


Városi mesemondó verseny
5. o         Fazekas Éva
              Tóth Martin Márk     5. helyezett
6. o        Verebélyi Gyula       3. helyezett
7. o        Tamás Gábor

Természetismeret
Kaán Károly Országos Természet és Környezetismereti verseny
Megyei forduló Kecskemét
5.o    Fazekas Éva           7. helyezés
6. o    Verebélyi Gyula     4. helyezés


Tiszaalpári Kistérségi Természetismereti Verseny
5.-6. o
1. helyezett az „Őszapók” csapat
    Fazekas Éva, Verebélyi Gyula, Czakó Vencel
2. helyezett a „Picinkék” csapat
    Tóth Alexandra, Törőcsik Tibor, Csontos Tibor
7.-8. o
3. helyezett az „Erdei fülesbaglyok ” csapat
Varga Fanni, Turi Regina, Fazekas József


Iskolai „Madarak, fák napja” alkalmából megrendezett, természetismeret vetélkedőn


6. o     1. helyezett az „Őszapók” csapat
Tóth Alexandra, Verebélyi Gyula, Czakó Vencel
Felkészítő tanár: Székely Erika

Angol
TITOK Angol levelezős csapatverseny
7. o     Bagi Richárd, Hajnali Dávid,
Fazekas József                 7. helyezés
8. o    Czakó Alicia Hajnalka, Csizmadia Réka Fruzsina,
Szilágyi Attila                    5. helyezés
Felkészítő tanár: Kocsis András